Často kladené otázky

Ako sa dá zrušiť môj účet?

Účet si môžeš zrušiť kedykoľvek sa rozhodneš opustiť komunitu Quizany. Vo svojom profile klikni na Upraviť profil a následne vpravo dole na Zmazať profil. Avšak skús si to ešte premyslieť, budeš nám na Quizane chýbať.

Ako môžem pridať nový test?

Je super, že sa chceš kreatívne prejaviť. Máš od nás pochvalu. Nový test môžeš vytvoriť po kliknutí na Pridať test v hlavnom menu hore. Následne v Základných nastaveniach vyplníš Názov, Kategóriu a Jazyk testu. V druhej časti vyplň otázky svojho testu a ku každej tiež vyplň možné odpovede. Nezabudni zaškrtnúť, ktorá z odpovedí je správna. Otázkam aj odpovediam môžeš meniť poradie a kedykoľvek ich zmazať. V tretej časti pridaj obrázok, ktorý charakterizuje tému testu.

Prečo sa môj test nedá zverejniť?

Skontroluj si, či máš vyplnené všetky povinné položky v Základných nastaveniach, či máš vyplnené Otázky s možnými odpoveďami a tiež, či máš zaškrtnuté, ktorá odpoveď je správna. Minimálny počet otázok testu je 6. Je povinné tiež nahrať obrázok, ktorý vystihuje tému daného testu. Povolené sú formáty .jpg a .png.

Pri vypĺňaní jedného z testov som natrafil/a na chybu. Kde to môžem nahlásiť?

Testy vytvárajú samotní členovia našej komunity. Ak nájdeš chybu, môžeš kontaktovať priamo autora testu a upozorniť ho na to. Klikni na profil autora testu a napíš mu cez sekciu Otázky správu.

Dá sa u vás niečo vyhrať?

Na Quizane môžeš nájsť Týždenný rebríček, v ktorom môžeš súťažiť. Čím viac testov si spravíš, tým viac bodov môžeš získať a umiestniť sa na prvých priečkach. Vecné odmeny zatiaľ neponúkame.