albert-quizana

Albert Quizana Admin

@albert-quizana
Ahoj, ja som Albert! Zakladateľ tejto úžasnej Quizana komunity so skvelými zábavnými testami a kvízmi. Páči sa ti stránka? Napíš mi! Btw mám aj Youtube kanál - daj mi odber :D Čekuj môj najnovší videokvíz "Ktorá postava zo Simpsonovcov si" a daj mi vedieť, čo ti vyšlo ;)
adam-4chotgjfz36s
pred 14 hodinami
Mužete třeba udělat videokvíz značkách aut
nevy09-4h7ft3fflh20
pred 5 dňami
ok
nevy09-4h7ft3fflh20
pred 7 dňami
dobry den mam koncit s quizanou????
albert-quizana
Ahoj, pozri sa, komunitu Quizany tvoria skvelí ľudia, ktorí sa sem prídu zabaviť, pomocou testov a kvízov niečo nové naučiť a tiež možno nájsť nové kamarátstva. Pri rozhodovaní mysli na to, čo chceš ty, lebo to je najdôležitejšie. Ak máš iné záujmy, ktorým sa chceš venovať radšej, tak sa venuj im. Ak ťa však Quizana stále baví, tak ostaň jej členom aj naďalej. Teším sa z každého Quizanera, ktorému sa táto stránka páči ;)
jirina-4bdlfonqp1gk
Ahoj, chci se zeptat jestli budou někdy vytvořené soukromé zprávy, protože když si něco píšem tak si to píšem i veřejně
albert-quizana
Ahoj Jiřina, áno plánujeme v budúcnosti zaviesť aj posielanie súkromných správ. Usilovne na tom pracujeme. Zatiaľ môžete komunikovať aspoň prostredníctvom verejných otázok ;)
bart-simpson-4gxhprv6z300
ahoj me vyslo bart tak sem si dal za postavu bart xd
albert-quizana
Super som rád, že sa ti test páčil a inšpiroval ťa :)
enderika
pred 22 dňami
Ahoj mám menší problem..Nejdou mi dělat kvízy dám přidat test napíšu otázky a takle a nemůžu pokračovat abych ten kvíz mohla zveřejnit budu ráda za odpověd co stím je děkuji.
albert-quizana
pred 20 dňami
Ahoj Enderika, skontroluj si, či máš vyplnené všetky povinné položky v Základných nastaveniach, či máš vyplnené Otázky s možnými odpoveďami a tiež, či máš zaškrtnuté, ktorá odpoveď je správna. Minimálny počet otázok testu je 6. Je povinné tiež nahrať obrázok, ktorý vystihuje tému daného testu. Povolené sú formáty .jpg a .png.
johnik
Zveřejníš mě prosím na tvém kanále?Prosím!A moje testy ;)
sofia-4gffhm5gnsw0
Kubo niečo tam musí bit zle mne to ide čiže na tvojom notebooku ci kde to robíš♥♥♥
kubo-4gcb96qfi0m0
pred mesiacom
čau mám otázku ked mám nejaký svoj test a dám ho editovať čiže opraviť tak sa mi nenačíta a mám pred sebou iba bielu obrazovku ako to napraviť a prečo mi to neide
kubo-4gcb96qfi0m0
pred mesiacom
ahoj začal by si ma sledovať ak áno tak ti veľmi ďakujem chýba mi iba 5 sledovaní a budem mať 20 sledovaní veľmi by som ti bol vďační :)